Leasing


Jesteśmy firmą, która pomaga swoim Klientom poruszać się po rynku usług leasingowych. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam wybrać z szerokiej oferty bankowej najlepsze rozwiązania. Warunki staramy się dopasować warunki do wymagań klienta oraz zaoferować najniższą cenę i prostą procedurę. Pomagamy wypełnić wnioski leasingowe kompletujemy dokumentację, reprezentujemy klienta w negocjacjach z firmami leasingowymi, jeśli jest to możliwe staramy się o dofinansowanie ze środków UE.
Swoje usługi kierujemy do wszystkich firm sektora publicznego, rolników indywidualnych oraz osób nie prowadzących działalności w zakresie leasingu konsumenckiego.
W naszej ofercie znajdą Państwo: leasing operacyjny, leasing finansowy, leasing konsumencki, leasing zwrotny oraz leasing mobilny (wynajem samochodów do 60 miesięcy).
Finansujemy wszelkiego rodzaju samochody osobowe i ciężarowe, ciągniki siodłowe, naczepy, maszyny rolnicze, maszyny przemysłowe i linie produkcyjne.

U nas znajdziesz ofertę leasingu:

·         bez konieczności dokumentowania dochodów


Leasing jest najlepszym rozwiązaniem dla firmy, gdy:

 

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą kredytów inwestycyjnych dla firm.POZNAJ INNE NASZE ZALETY

Kredyt
Samochodowy


kredyt

Chcesz kupić samochód? Nie masz gotówki? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę!

strzałka

Kredyt Gotówkowy
na Wakacje


kredyt

Kredyt gotówkowy to wolne środki, które przeznaczysz na co chcesz! Również na wakcje czy konsolidację dotychczasowych zobowiązań.

strzałka

Pożyczka
Hipoteczna


Pożyczka

W naszej ofercie znajdziesz najlepsze pożyczki hipoteczne na dowolny cel konsumpcyjny oferowane przez czołowe banki w Polsce.

strzałka

kontakt

MB FINANSE
Piotrków Trybunalski
ul. Słowackiego 60 1p.

Tel. kom.: +48 661 44 30 14
Tel. kom.: +48 500 75 00 05
E-mail: biuro@mbfinanse.pl

Polecamy:

wycenyaz logo

 

cień

MBfinanse 2015 Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: CONEA.PL

mbfinanse.pl kredyty obrotowe i konsolidacyjne dla firm, leasing, pożyczki, gwarancje bankowe oraz ubezpieczenia - Łódź, Piotrków Trybunalski