Kredyt obrotowy


Rozwój każdej firmy zależy w ogromnej mierze od swobodnego dostępu do pieniędzy. Często to szybkość pozyskania odpowiednio wysokich środków decyduje o powodzeniu inwestycji lub przedsięwzięcia podejmowanego przez firmę, niezależnie czy jest to kredyt inwestycyjny czy konsolidujący inne zobowiązania. Równie ważne jest to, aby koszt uzyskania środków był możliwie jak najniższy.

Mając na uwadze te właśnie potrzeby, proponujemy:

1.    Kredyt osobom fizycznym prowadzącym działalność gospodarczą, spółkom cywilnym i jawnym, wszystkim spółkom prawa handlowego, przedsiębiorstwom państwowym.

2.    Osobom wykonującym wolny zawód.

3.    Rozliczającym podatek dochodowy w formie uproszczonej (książki przychodów i rozchodów, ryczałt ewidencjonowany) lub pełnej księgowości.

4.    Firma z długim stażem i tym nowym, które właśnie powstały.


LIMIT KREDYTOWY

To prosty sposób na okresowe zwiększenie płynności finansowej Twojej firmy. Jest szczególnie przydatny do realizacji czasowych lub stałych zobowiązań w przypadku opóźnienia wpływu bieżących przychodów. Udzielany jest w rachunku bieżącym.
 

Limit kredytowy w rachunku to jedyny taki limit na rynku:

 

KREDYT OBROTOWY

Kredyt obrotowy dla firm, przyznawany jest na finansowanie działalności gospodarczej na okres do 5 lat przy kredycie niezabezpieczonym i maksymalnie 15 lat przy kredycie zabezpieczonym hipoteką lub innymi aktywami oraz do kwoty wynikającej z twojej zdolności kredytowej.

Kredyt możesz przeznaczyć na dowolny cel związany z prowadzona działalnością gospodarczą a Bank nie zażąda rozliczenia w fakturach.

Możemy ci zaproponować:

1.      Okres kredytowania od 12 do 180 miesięcy.

2.      Marże banku nawet od 3% przy kredycie zabezpieczonym hipoteką.

3.      Marże banku nawet od 4% przy kredycie nie zabezpieczonym.

4.      Prowizja bankowa od 2%.

5.      Nie ponosisz opłat kosztownych ubezpieczeń.

6.      Oprocentowanie zawsze jest oparte o WIBOR plus stała marża banku.

Realizujemy kredyt z poręczeniem w ramach portfelowej linii gwarancyjnej de minimis Banku Gospodarstwa Krajowego w Warszawie oraz ze środków unijnych JEREMIE.POZNAJ INNE NASZE ZALETY

Kredyt
Samochodowy


kredyt

Chcesz kupić samochód? Nie masz gotówki? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę!

strzałka

Kredyt Gotówkowy
na Wakacje


kredyt

Kredyt gotówkowy to wolne środki, które przeznaczysz na co chcesz! Również na wakcje czy konsolidację dotychczasowych zobowiązań.

strzałka

Pożyczka
Hipoteczna


Pożyczka

W naszej ofercie znajdziesz najlepsze pożyczki hipoteczne na dowolny cel konsumpcyjny oferowane przez czołowe banki w Polsce.

strzałka

kontakt

MB FINANSE
Piotrków Trybunalski
ul. Słowackiego 60 1p.

Tel. kom.: +48 661 44 30 14
Tel. kom.: +48 500 75 00 05
E-mail: biuro@mbfinanse.pl

Polecamy:

wycenyaz logo

 

cień

MBfinanse 2015 Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: CONEA.PL

mbfinanse.pl kredyty obrotowe i konsolidacyjne dla firm, leasing, pożyczki, gwarancje bankowe oraz ubezpieczenia - Łódź, Piotrków Trybunalski